Władze stowarzyszenia

Zarząd Stowarzyszenia Absolwentów  Warsaw-Illinois Executive MBA i Executive MBA@UW “Nowy Świat”

 

Krzysztof Pajączek
Prezes Zarządu

AbsolwentWydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Łodzi i Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego oraz programu Executive MBA na Uniwersytecie Warszawskim (XXIII nitka). Doktor nauk medycznych. Dyrektor Generalny w Głównym Inspektoracie Transportu Drogowego. Zawodowo związany ze służbą publiczną (urzędnik służby cywilnej). Posiada wieloletnie doświadczenie w obszarze zarządzania, w tym ponad piętnastoletnie doświadczenie na stanowiskach dyrektora generalnego. Hobby to przede wszystkim sport – uprawia żeglarstwo morskie (jachtowy sternik morski), pływanie, jazdę na rowerze i narciarstwo. Gra w tenisa ziemnego, w szachy i brydża.
https://www.linkedin.com/in/krzysztofpajaczek/

Sylwester Wybranowski
Wiceprezes Zarządu

Ekspert rynku nieruchomości, MRICS, absolwent UMCS w Lublinie oraz XXI edycji Programu Warsaw-Illinois Executive MBA. Zawodowo związany z rynkiem nieruchomości mieszkaniowych. Zdobywał i rozwijał doświadczenie zawodowe od 2001 roku pracując dla J.W. Construction Holding S.A., następnie przez kilkanaście lat dla Dom Development S.A. oraz dla deweloperskiej części Mennica Polska S.A. Prywatnie, tata dwójki dzieci, amator aktywnego spędzania czasu, maratończyk, miłośnik biegów długodystansowych typu Ultra Trail.

 

Jacek Koprowski
Wiceprezes Zarządu, Skarbnik, współzałożyciel Stowarzyszenia

Absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, kierunek Zarządzanie i Marketing oraz XII edycji Programu Warsaw-Illinois Executive MBA. Zawodowo związany z firmą Albaluna Investments Sp. z o.o. (Albaluna.pl), gdzie pełni funkcję Prezesa. Wcześniej przez ponad 19 lat związany był z Grupą PZU, gdzie sprawował funkcję Dyrektora Biura Sektora Nieruchomości w TFI PZU SA oraz Dyrektora Inwestycyjnego w Biurze Inwestycji Strukturyzowanych w PZU SA i PZU Życie SA. Wcześniej pełnił różne funkcje w Pionie Inwestycji przy zarządzaniu aktywami Grupy PZU. Również związany zawodowo z Fundacją im. Koprowskich, pełniący funkcję Członka Zarządu.

Marek Sokal
Wiceprezes Zarządu

Absolwent Akademii Medycznej w Poznaniu Wydziału Farmacji. Absolwent XX nitki programu Warsaw-Illinois Executive MBA.
1999-2003 Członek Prezydium Wielkopolskiej Okręgowej Rady Aptekarskiej III kadencji, 2003-2004 Członek Rady Nadzorczej Wielkopolskiej Hurtowni Aptekarzy “Galenica–Pharma” Sp. z o.o., 2003-2007 Wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej Dolnośląskiej Hurtowni Aptekarskiej “Dolpharma” Sp. z o.o., 2004-2012 Członek Rady Nadzorczej “Galenica Panax” Sp. z o.o., 2006-2007 Członek Rady Nadzorczej “Apofarm Group” Unia Hurtowni Aptekarskich Sp. z o.o. w Kielcach, 2006-2007 uczestnik w pracach Rady Nadzorczej w okresie tworzenia się Grupy Kapitałowej “Galenica–Silfarm” Sp. z o.o., 2007-2011 Członek Rady Programowej Spółki “Świat Zdrowia”. Od ponad 8 lat związany z regionalną gazetą „Tętno Regionu”, jako dziennikarz i fotoreporter, gdzie jedną z głównych specjalizacji dziennikarskich jest szeroko zdefiniowana farmacja i ochrona zdrowia.
Członek International Pharmaceutical Federation. Od 2008 roku CEO GOLD LION Sp. z o.o.
TOGETHER WE CAN CHANGE THE WORLD

Piotr Sota
Wiceprezes Zarządu

Ekonomista, absolwent SGPiS, UW oraz V edycji Programu Warsaw-Illinois Executive MBA.
Prezes zarządu Interplus sp. z o.o. (profesjonalne środki czystości) oraz RPR System sp. z o.o. (rewitalizacja i komercjalizacja nieruchomości). Wiceprezes Polskiej Izby Gospodarczej Czystości.
Wcześniej zarządzał spółkami handlowymi, był też m.in. wiceprezesem firmy leasingowej, członkiem rady nadzorczej Powszechnego Banku Kredytowego SA, wiceprzewodniczącym rady nadzorczej Centrum Bankowo-Finansowego SA. Przez kilka lat pracował w Ministerstwie Finansów, gdzie jako wicedyrektor departamentu zajmował się m.in. współpracą z OECD, EBRD, IMF i Bankiem Światowym, legislacją sektora finansowego, prywatyzacją banków oraz restrukturyzacją finansową banków. Członek międzyresortowych zespołów ds. podpisu elektronicznego oraz restrukturyzacji górnictwa, hutnictwa, służby zdrowia i wojska. Był też negocjatorem porozumienia Polski z WTO w ramach GATS – General Agreement on Trade in Services. Szef zespołu negocjacyjnego Polski z UE w zakresie usług finansowych.
Jeżeli masz ochotę uczestniczyć w działalności Stowarzyszenia lub czujesz, że możesz zainspirować innych ciekawym pomysłem, masz ochotę wziąć udział w organizacji ciekawego wydarzenia, chcesz nawiązać interesujące kontakty zawodowe z absolwentami naszego i innych programów MBA – przyjdź, napisz lub zadzwoń:  [email protected]  tel. kom 501 325 011.

Piotr Teleon
Członek Zarządu

Absolwent Wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończył podyplomowe studia z zakresu Inwestycji Kapitałowych i Procesów Rozwojowych Firmy w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz studia Executive MBA na Wydziale Zarządzania UW. Makler Papierów Wartościowych z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem na rynku kapitałowym. Wielokrotnie nagradzany przez Izbę Domów Maklerskich za aktywną działalność na rzecz rozwoju rynku kapitałowego w Polsce.

Związany z Grupą Pekao od 1995 do 2019 roku. Od 2010 roku jako Zastępca Dyrektora Domu Maklerskiego Pekao, odpowiedzialny był za rozwój usług i systemów informatycznych. Od 2013 roku Dyrektor Zarządzający ds. Operacji w Centralnym Domu Maklerskim Pekao S.A. odpowiedzialny m.in. za obsługę transakcyjną inwestorów indywidualnych oraz wdrażanie rozwiązań operacyjnych i regulacyjnych związanych z rozwojem oferty produktowej. W okresie od kwietnia 2018 do sierpnia 2019 pełnił funkcję Prezesa Zarządu Centralnego Domu Maklerskiego Pekao S.A. Odpowiedzialny w Domu Maklerskim Pekao i Centralnym Domu Maklerskim Pekao S.A. za wdrożenie szeregu projektów w tym m.in. MIFID2, Doradztwa Inwestycyjnego, systemów transakcyjnych, dostosowanie systemów domów maklerskich do systemu giełdowego UTP. Od czerwca 2020 roku pełni funkcję Prezesa Zarządu Prosper Capital Dom Maklerski S.A.

Adrianna Ptaszynski
Członek Zarządu

Przedsiębiorczymi oraz inwestor na rynku nieruchomości komercyjnych, zarządzająca obecnie firmą rodzinną.  Od lat związana z Real Estate asset management, z sukcesem  realizuje kompleksowe  projekty na wszystkich poziomach od inwestycji poprzez zarządzanie projektami i ich realizację.  Zarządza wieloma aktywami nieruchomości komercyjnych, rozwijając jednocześnie nowe projekty deweloperskie.
Wiedzę i doświadczenie zdobywała na lokalnym oraz zagranicznym rynku mieszkaniowym i biurowym.
Absolwentka SGGW na wydziale marketingu oraz ekonomii oraz Executive MBA na Uniwersytecie Warszawskim – University of Illinois (XII nitka).

Poza pracą, uwielbia aktywnie spędzać czas z rodziną. Jest miłośniczką sportów wodnych przede wszystkim nurkowania.

Łukasz Trzos
Członek Zarządu

Ekspert i manager w branży telekomunikacyjnej z doświadczeniem w telco i IT. Absolwent Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej oraz Executive MBA Uniwersytetu Warszawskiego i University of Illinois. Członek zespołu nagrodzonego za „Best Consulting Project” oraz „Outstanding Strategy Paper” XVII Kohorty WIEMBA. Obecnie odpowiedzialny za obszar sieci core w Orange Polska S.A. Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec, podróżnik, żeglarz.

Mariusz Sienkiewicz
Członek Zarządu

Absolwent Wydziału Informatyki na Politechnice Białostockiej oraz XXIII nitki studiów Executive MBA na Uniwersytecie Warszawskim. Zawodowo od wielu lat związany z PKO BP w obszarze informacji zarządczej oraz zarządzania danymi. Prywatnie żeglarz (jachtowy sternik morski), motocyklista i majsterkowicz.

 

Komisja Rewizyjna Stowarzyszenia Absolwentów Warsaw-Illinois Executive MBA i Executive MBA@UW “Nowy Świat”

 

Tomasz Dalach
Przewodniczący

Absolwent Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Z wyróżnieniem ukończył XII nitkę Programu Warsaw-Illinois Executive MBA. Seryjny przedsiębiorca, inwestor, konsultant, członek rad nadzorczych spółek high-tech. Współzałożyciel i główny zarządzający kilku szybko rozwijających się biznesów, zespołów liczących do 300 osób. Obecnie Senior Vice President CEE & DACH w COMAPI.pl – międzynarodowej firmie świadczącej usługi masowych wysyłek wiadomości tekstowych omni-channel. Mówca oraz mentor konferencji i organizacji promujących przedsiębiorczość. Mentor projektów doradczych Executive MBA@UW. Współzałożyciel, a w latach 2006-2012 pierwszy Prezes Zarządu Stowarzyszenia Absolwentów Programu Warsaw-Illinois Executive MBA „Nowy Świat”. Hobby to m. in. sport: pływanie, rower, spinning, tenis ziemny, narciarstwo.

Tomasz Kacprzak
Członek Komisji

Absolwent warszawskiej SGH, a od 2003 roku członek Association of Chartered Certified Accountants (ACCA) – międzynarodowej organizacji zrzeszającej specjalistów z zakresu finansów, rachunkowości i zarządzania. Absolwent XXI nitki programu Warsaw-Illinois Executive MBA. Przez większość swojej kariery związany zawodowo z Deloitte gdzie od 2005 roku pełni funkcję CFO na Polskę, a także angażuje się w szereg projektów regionalnych organizowanych w ramach Deloitte w Europie Środkowo Wschodniej. Wraz z grupą kilkudziesięciu Dyrektorów Finansowych był współzałożycielem Stowarzyszenia Dyrektorów Finansowych “FINEXA”, które zostało zarejestrowane w listopadzie 2011 roku i obecnie jest prężnie działającym organem reprezentującym środowisko finansistów. Hobby to przede wszystkim aktywne spędzanie czasu, ukończył 5 maratonów (rekord poniżej 4 godzin), spędza dużo czasu na rowerze i nartach.

Marek Multan
Członek Komisji

Absolwent I kohorty EMBA uniwersytetu Illinois, manager i inżynier z ponad 20-letnim doświadczeniem w obszarze IT, finansów, startupów, inwestycji i restrukturyzacji.  Absolwent Politechniki Warszawskiej i Uniwersytetu Warszawskiego, studiował inżynierię lądową na uniwersytecie Sheffield.  Zawodowo związany z PKP Informatyka, gdzie odpowiada m. in. za projekty międzynarodowe i rozwój prac badawczych i innowacji, w tym związanych z mobilnością typu door-to-door. W przeszłości wiceprezes funduszu inwestycyjnego i doradca funduszy VC inwestujących m. in. w startupy IT, pełnił także rolę business angel i inwestora w startupach IT.  Wdrażał jedne z pierwszych w Polsce rozwiązania streamingu audio i video w internecie i na telefony komórkowe oraz szereg rozwiązań w obszarze e-commerce. Przez 8 lat pełnił funkcje członka zarządu i dyrektora finansowego w kilku spółkach IT notowanych na giełdzie papierów wartościowych w Warszawie. Jest także licencjonowanym zarządcą nieruchomości. Angażuje się w działalność społeczną, jest m. in. członkiem Komisji Rewizyjnej British Alumni Society, Stowarzyszenia Mieszkanicznik i członkiem Rady Nadzorczej Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Ochrony Środowiska.

Wszyscy jesteśmy blisko siebie

© 2024 wiembauw.org.pl