Business Mixer Absolwentów MBA@UW – 31 maja 2023 r. godz. 18.30

W imieniu Zarządu Stowarzyszenia Absolwentów Warsaw-Illinois Executive MBA i Executive MBA@UW serdecznie zapraszam do udziału w kolejnym Business Mixerze.

Program:

  • „Fundacja Rodzinna – nowe możliwości dla firm rodzinnych i nie tylko” – Radosław Cieślak – Dyrektor Regionalny Ipopema TFI S.A.
  • „Alternatywa dla kredytów bankowych – pożyczki dla MŚP ze środków unijnych” – Dariusz Wieloch – Prezes Zarządu Innvesto Group Sp. z o.o.
  • Krótkie autoprezentacje wszystkich uczestników

W maju zostaną wprowadzone do polskiego porządku prawnego nowe regulacje powołujące fundacje rodzinne. Jest to nowa instytucja dająca lepsze możliwości zarządzania majątkiem, sukcesji i ciągłości działania przedsiębiorstwa.

Z kolei Innvesto Group jest niezależnym doradcą finansowym wyspecjalizowanym w pozyskiwaniu we wszystkich województwach pożyczek unijnych, które są najbardziej atrakcyjną formą finansowania zwrotnego na polskim rynku. Obecnie posiada w ofercie pozyskiwanie dla klientów pożyczek inwestycyjnych  i obrotowych z oprocentowaniem już od 2,89 % p.a. a także pożyczek pomocowych z oprocentowaniem 0% (zero !) p.a.  Pozyskuje także pożyczki na rozpoczęcie działalności gospodarczej.

Termin: środa  31 maja 2023r. w godz. 18.30 – 22.30.

Miejsce: Klub HYBRYDY (Warszawa, ul. Złota 7/9). 

Koszt udziału:

  • 0 zł od członków stowarzyszenia WIEMBA i EMBA@UW, którzy opłacili składkę premium za 2023r (600zł).
  • 100   od członków stowarzyszenia WIEMBA i EMBA@UW, którzy opłacili składkę członkowską za 2023r. (200zł).  Składki wpłacamy na konto stowarzyszenia poniżej.
  • 200zł od pozostałych absolwentów MBA i od osób towarzyszących
  • 250zł – wpisowe w tej wysokości będzie pobierane od wszystkich osób, które dopiero w dniu eventu będą dokonywały wpłaty gotówką przed wejściem do Klubu Hybrydy

Cena obejmuje catering i 4 h open bar.

Termin i wysokość wpłat:  Wpłaty w odpowiednich wysokościach proszę dokonywać w terminie do 25 maja 2023 na konto Stowarzyszenia Absolwentów Warsaw-Illinois Executive MBA i EMBA@UW (nr konta 07 2030 0045 1110 0000 0333 1250). Tytuł wpłaty: darowizna na cele statutowe. Zgłoszenia proszę wysyłać na adres mailowy: [email protected]

Partnerzy:

MCZ UW  https://www.mcz.edu.pl/

IPOPEMA TFI S.A.  https://ipopematfi.pl/

Innvesto Group spółka z o.o. https://innvesto.com/

 Serdecznie pozdrawiam i zapraszam do udziału

Krzysztof Pajączek

Wszyscy jesteśmy blisko siebie

© 2024 wiembauw.org.pl