II piknik tenisowy na warszawskiej Legii – relacja

Już po raz drugi członkowie i sympatycy Stowarzyszenia Absolwentów Warsaw-Illinois Executive MBA i Executive MBA@UW “Nowy Świat” zmierzyli się w turnieju tenisowym na kortach warszawskiej Legii.

Wydarzenie otworzył Krzysztof Pajączek, członek zarządu Stowarzyszenia Absolwentów Warsaw-Illinois Executive MBA i Executive MBA@UW “Nowy Świat”. Powitał wszystkich uczestników życząc dobrej gry i zapraszając do udziału w kolejnych aktywnościach organizowanych przez Stowarzyszenie.

Po części oficjalnej i rozlosowaniu grup, zawodnicy przystąpili do rywalizacji. W zmaganiach wzięło udział 16 zawodniczek i zawodników. W fazie grupowej 16 osób podzielonych zostało na 4 grupy. Dwie najlepsze z każdej grupy awansowały do ćwierćfinałów. Od tego etapu gra toczyła się systemem pucharowym.

Zwycięzcą turnieju, podobnie jak w czerwcu br., został Carlo Carmenati, który w finale pokonał Jacka Najsa. Trzeci stopień podium dla Tomasz Klatkiewicza, a czwarte miejsce dla Piotra Bojara. Nagrodę fair play otrzymała Eliza Wójcik.

Zawodników dopingowali najbliżsi, dzięki czemu wydarzenie miało nie tylko aspekt sportowy, ale przybrało również formę sportowego pikniku.

Gratulujemy wspaniałych wyników wszystkim nagrodzonym oraz sportowej postawy wszystkim uczestnikom, którzy podkreślali, że z pewnością wezmą udział w kolejnych tenisowych zmaganiach.

Wszyscy jesteśmy blisko siebie

© 2024 wiembauw.org.pl